Hogyan tudok pénzt kivenni bankból, hogy ne kelljen egy vagyont fizetni érte?
Elég sok készpénzre lenne szükségem a számlámról. Így a havi 150 ezer ingyenes felvétel sokat nem segít. Ha automatából vennék ki többször a maximum 400 ezret amit egyszerre lehet, akkor is az alapdíj +1.49%-a a kivett összegnek. Ha bankban teszem ugyan ezt akkor még több.
Hogyan lehet hogy ne kelljen ennyit fizetni azért hogy a pénzemhez jussak?
Köszönöm ha van ötletetek!
Ja és otp, ha ez számít.
Veszel kártyával kincstári takarékjegyet a postán.
Azt utána bármikor ingyen felveheted a postán KP.
Meg csekkeket szerezz a rezsihez meg mindenhez, azt is tudod kártyával ingyen fizetni a postán.
Adókat, közös költséget, stb.
Tudom nem válasz a kérdésedre, de nagyon érdekel mi az az élethelyzet amikor nagy mennyiségű készpénzre van szüksége valakinek folyamatosan, amikor a számlájára érkezik a bevétele?
Egyébként az állampapíros dolog tényleg jó.
Adásvételhez mióta szükséges nagy összegű készpénz?
Csakis átutalással fizetnék például egy lakásért, még előleget vagy foglalót is.
Ha az eladónak nem felel meg, akkor fizesse a kp-felvétel költségeit.
6# szerinted?
Mert ha vesz egy lakást pl, akkor nem annyi lesz az adásvételin mint amennyiért valójában vette a lakást, hanem kevesebb. A többit kp fizeti.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!