Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezekből az ATM-ekből tudok...

Ezekből az ATM-ekből tudok felvenni pénzt OTP Debit kártyával?

Figyelt kérdés

[link]

Budapesten a Keleti Pályaudvarnál ilyen automaták vannak, OTP-set nem találtam legalabbis térképen. Vagy ha valaki nagyon jártas arra felé, nem tud valamilyen bankautomatát ami biztosan jó? Nem vagyok Pesti, kb 15 percem lesz erre az egészre, útba pedig nem esik automata.


márc. 3. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudsz felvenni ezekből is, belföldi idegen ATM-nek minősülnek.

OTPs ATMet a környéken itt tudsz keresni: [link]

A keletihez legközelebb a Thököly út 4 és a Fiumei út 9-11 szám alatt található OTP-s ATM.

márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Thököly út 4ben van otp atm. Szemben a Keletivel.
márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz felvenni, de az Euronet a legnagyobb rabló, mert a normál banki díjon felül még az Euronet díját is ki kell fizetned. Igaz, idehaza nem tudom milyen a helyzet, de külföldön kerülni kell az Euronetet, mint a rákot!
márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm végül az Euronetesből kellett felvennem mert az OTP-ben nem volt pénz. Ez meg 580-at levont pluszba
márc. 4. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár lépés a következő OTP.
márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Na, az az Euronet sarca. Külföldön még többet von le.
márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!