Le tudok venni pénzt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy 2500 forint van a diákszámlán de nekem kp-ban kellene még az árhoz 6000ft. Le tudok venni a kártyáról ennyi pénzt még ha csak 2500 van rajta?
márc. 2. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem
márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem
márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

Minden számlához van folyószámlahitel, szóval le tudsz.

Ha nincs valami ehhez jól beállítva, akkor nem biztos, hogy most, hétvégén elintézik neked telefonon.

márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
A számláról. Nem a kártyáról.
márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

"Minden számlához van folyószámlahitel, szóval le tudsz."


Ezt a baromságot honnan vetted? A folyószámlahitelt igényelni kell, nem "beállítás" kérdése.

márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

5: Hát számlaváltáson gondolkodik anyukám és olvastunk néhány számlakondíciót. Mindegyiknél automatikus a folyószámlahitel, ezt így is mondták telefonon is neki.

Itt is heti rendszerességgel nyitnak ilyen kérdést a GYIK-esek, eddig mindegyik kérdezett számla kondíciós listájában benne volt.

OTP Juniort szokták leggyakrabban kérdezni: benne van.

márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet automatikus a folyószámlahitel, mert az egy HITEL. Igényelni kell és vannak feltételei. Pl.: jövedelem nélkül vagy negatív KHR esetén, nem lehet igényelni
márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

5: Ez azt jelenti, hogy minden bankszámláról - beállítástól függően - kb. 350 000- 950 000 forinttal tudsz mínuszba vásárolni, amit magas kamattal kell visszafizetni, tavaly 51% körül volt, most megint lejjebb van, 25-35% körül lehet.

Csak azt kell intézni, hogy mennyi legyen pontosan.

Ez jövedelemfüggő.

márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

7: Akkor hívd fel a bankodat, vagy olvass el egy kondíciós listát, nem így van.

Ez a számlacsomagok része.

márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
#6 Hülyeség. Folyószámlahitel NEM jár automatikusan, mert eleve JÖVEDELEM kell hozzá. Olyannyira nem jár, hogy nekem sokáig volt folyószámlahitelem (bár nem használtam ki). Egészen addig ott is volt, amíg alkalmazott voltam. Amióta vállalkozó vagyok, hiába ugyanoda jön a pénzem és hiába jóval több, mint a korábbi fizetésem, lenullázták a folyószámlahitelt, mert nem munkabérként jön a pénz.
márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!