Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Terheli a számlámat egy olyan...

Deeds Dave kérdése:

Terheli a számlámat egy olyan “ismerkedős” weboldal amit nem is használtam jóformán semeddig. És nem tudom deaktiválni az előfizetést valami oknál fogva a webhelyen. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A webhelyen a deaktiválás folyamata azzal végződik hogy mutat egy telefonszámot, és felhasználási azonosítót, viszont a telefonszám egy olyan helyen csörög ki ahol egy angol ember az ügyintéző akivel nem tudok mit kezdeni. Utóirat: tudom hülye voltam…

#Ismerkedős webhely #Számla terhelés #Előfizetés megszűntetés
febr. 13. 00:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézd, előbb-utóbb és inkább előbb le kell tiltani a kártyát és újat kérni. Mert most folyton arra vigyázni, hogy nehogy "rosszkor" legyen a limit normál szinten és megterheljék.


Jó dolog ez a limitállítások, de csak ideiglenes megoldásnak. A hagyományos letiltás az ami már 20-30 éve működik ilyenkor. Az a biztos és a végső.

márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!