Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges, hogy rossz egyenle...

Lehetséges, hogy rossz egyenleget mutat az OTP?

Figyelt kérdés

Szerintem több pénznek kellene lennie a számlámon. Az utolsó egyenleg, amire emlékszem 290e körül volt, utána nem néztem rá.

Kaptam egy kb 20e-s utalást, majd fizettem 35e-t. Ma reggel pedig kaptam egy visszatérítést, ami 27e ft. Korábban azzal számoltam, hogyha ez megjön, akkor 300e fölött lesz a pénzem, de amikor megnyitottam az appot, csak 275e-t mutatott az egyenlegem. Már 5-6 órája érkezett a visszatérítés és még mindig nem változott az egyenlegem.

A hétvége miatt mutathat kevesebbet az app? Vagy az új egyenleget kellene mutatnia?

99%-ban biztos vagyok, hogy 290e volt a kiindulás, nem volt más levonás közben.


febr. 11. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
mutathat kevesebbet. Kártyás fizetésnél nálam is volt már ilyen.
febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Meg tudod nézni a tranzakciókat, ott látod hogy mi ment el, érkezett meg
febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehetséges. Meg kell nézni a számlatörténetet, ahol levezeti neked az OTP, miből áll az egyenleged, és akkor nem kell a ködös elképzeléseidre hagyatkoznod.
febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A számlatörténet alapján írtam a tranzakciókat. Azt nem mutatja, hogy mennyi volt előtte-utána az egyenleg. Pont ez zavar, hogy nem ködös képzelgés, hanem ahogy írtam 99%, hogy mennyi volt a kezdő egyenleg a 3 tranzakció előtt és utána nem jön ki a matek, hogy miért csak ennyi az egyenleg.
febr. 11. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem, elvileg nem mutathat rossz egyenleget. Viszont az összes befizetést és kifizetést látod, szóval ha nagyon gyanakodsz, akkor keress egy olyan SMS-t vagy bármit, amiben leírták egy adott időpontra vonatkozóan az egyenleged, aztán a folyószámla történet alapján számold ki, hogy mennyinek kellene lennie a számládon.
febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
A számlakivonaton viszont nem csak a tranzakciók látszanak, hanem a nyitó és záró egyenleg is.
febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Az OTP-nél belépve a NETbankba le lehet kérdezni a számlatörténetet ilyen-olyan időszakra.

Ha megjött a kívánt adathalmaz, alul le lehet tölteni bogarászáshoz excel adattábla formájában.

Innen kezdve ott könnyebb nyomon követni az eseményeket.

Én minden hónap végét követően megcsinálom ezt a letöltést/mentést bármikor vissza tudom nézni, ha valami elmaradásom lenne.

Pl. olykor nem jön meg postán a számla. (Összesen 2 ilyen fizetendőm van)

febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve nem kapok sms-t, csak az appot használom. Remélem csak a hétvége tehet róla és holnap már látszani fog. Ha nem akkor, amint gép közelben vagyok nézem a netbankot vagy bemegyek a bankba.
febr. 11. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na így 13-14 óra elteltével változott végre az egyenleg (számlatörténetben azóta nem volt változás)
febr. 11. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!