Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meddig lehet következménymente...

Meddig lehet következménymentesen minúszos az OTP folyószámlám?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés pénzt hagytam a folyószámlámon, majd eszembe jutott, hogy pár nap múlva várható levonás. Minúszos lesz a szmlám, volt már ilyenre példa. Két hét múlva érkezik rá megint pénz. Addig marad úgy, nem lesz bajom belőle, nem von kamatot vagy valamit? Vagy menjek be a fiókba minél hamarabb és töltsek fel pénzt? Köszi!
febr. 8. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal vagy a saját szerződésem szerint alapvetően von később kevés kamatot és emellett 14 nap múlva fel kell kerülnie összegnek további kamat vagy szankció nélkül. Illetve mindenkinek egyéni szerződése van, hogy meddig megy le a mínusz. Nekem régi rendszer szerint 80-E, de most már 100-E az alap.


35/F

febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van hitelkereted?
febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szép kamata van a folyószámlahitelnek, de ha kis összeg a hitel és rövid ideig, akkor nem olyan sok lesz.
febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban szerződése válogatja. Nekem rendszeresen megy a hitelkereten felül pár százezerrel a számlám, egy hét, amíg pluszba kerül minden hónapban. Eddig rendben volt, de mostanában szóltam is, hogy egy kis türelmet kérek, amíg rendeződnek a dolgok.
febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!