Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp befizeto atm-en nem irtak...

Otp befizeto atm-en nem irtak jova a szamlamra a penzt. Valaki jart mar igy?

Figyelt kérdés
Ma penzt fizettem volna be otp atm-nel. Tobb reszletben tettem be a cimleteket mert mindegyiket ki kellett simitgatnom. 134ezer ft volt bent mikor utoljara lattam. Utana beraktam meg tizen valahany ezret. Nemtudom pontosan ilyen 150ezer lehetett osszesen nem szamoltam meg mivel szulinapi penz volt. Ezutan le sem okezhattam a tranzakciot, bevette a penzeket es kikapcsolt az atm majd kb 10 perc mulva ujraindult es nem volt mar ott az en ugyem. Kertem sorszamot es aztmondta az ott dolgozo holgy hogy irjak az otp-nek emailt es hogy 7 napon belul majd visszautaljak. Nem vagyok ebben biztos:/ eloszor azt mondtak h hivjam fel a telefonszamot ami van az atm-en de a szam nem volt kapcsolhato. Csak 15 vagyok, nagyon hianyzott meg ez. Valaki jart mar igy? Kerlek segitsetek.

2023. dec. 27. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld az OTPDirekt telefonos ügyintézést. 06 1 366 6666.

A 6-os pontot válaszd, “Panasz, reklamáció”, és az ügyintéző kapcsolást válaszd.

2023. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, hogy pont újraindult bár nem befizetésnél, de nekem a kártyám nyelte be. Hívd fel a számot, amit az első válaszoló írt, nem lesz gond, mert az ATM-ben lévő pénzt pontosan leltározzák, látni fogják ha többlet van.
2023. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okes koszonom most azert megnyugodtam, viszont nem hivom mar fel oket szerintem mert irtam mar panaszt az otp honlapjan es emailben is. Ez eleg lehet?
2023. dec. 27. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Írni is elég. Viszont ha csak 15 éves vagy, az ügyintézéshez szerintem kelleni fognak a szüleid is.

Vissza fogod kapni a pénzt, ne aggódj. Én néhány hónapja jártam úgy, hogy felvenni akartam, pénzt nem kaptam, viszont a számlámról levonásra került az összeg. Miután megírtam az emailt, kb 2 nappal később hívtak és még aznap utaltak is (a vizsgálat még kb 2 hónapig tartott, ha kiderült volna, hogy hazudok, akkor visszavonták volna).

2023. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat tenyleg! Azt megkerdezhetem h mikor felhivtak mit kerdeztek vagy miert hivtak fel? Es ha esetleg nem tudom epp akkor felvenni vagy nem latom (mert legtobbszor le van nemitva a telefonom) akkor is atutaljak vagy addig hivogatnak?
2023. dec. 27. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyit mondtak, hogy a panaszom miatt hívnak, és amit még írtam is, hogy kivizsgálják, de addig is megelőlegezik az összeget. Biztosan addig hívnak, amíg el nem érnek, de ahogy írtam, szerintem a szüleid is kelleni fognak, 15 évesen nem tárgyal veled a bank.
2023. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!