Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A steam nem enged fizetni ezt...

A steam nem enged fizetni ezt írja (lent) mit csináljak?

Figyelt kérdés

A vásárlás nem fejeződött be. A bankkártya-kibocsátó elutasította bankkártyád adatait.


Bizonyos esetekben a bankkártya-kibocsátó „zárolhatja” az összeget a számládon, de nem terheli meg azt. Az alább látható adatokban esetleg előforduló hibák javítása után próbáld meg újra a vásárlást.


2023. nov. 25. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

K&H?


Valószínűleg az a baj, hogy nem megfelelő a kártyád vagy tiltva vannak valami miatt bizonyos tranzakciók. Én pont az ilyenek miatt nem használok már semmire sem magyar bank által kibocsájtott kártyákat. Meg hát ezzel annak esélyét is csökkentem jelentősen, hogy adatot lopnak tőlem.

2023. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ezt akkor írta ki, amikor nem volt a kártyán fedezet.
2023. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!