Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank lenne a legjobb...

Melyik bank lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy Magyar számlára (külföldről költözök haza) és nem nagyon vagyok tisztában melyik bank lenne a legjobb.


Ami számomra fontos hogy az aplikació jó legyen, ne pedig olyan mint a George ami kb minden hétvégén használhatatlan.


Az sem lenne gond ha nem lenne nagy költsége :) (sima mezei átlag polgár számla lenne)



2023. nov. 18. 02:39
 1/6 anonim válasza:

Gránit banknak vannak teljesen ingyenes számlacsomagjai és 30.000 forintot kapsz a számlanyitásért+ 8.000 forintot ha ajánlókóddal nyitod meg.A sima MasterCard bankkártya is csak 1890ft az első évben utána meg 3.000. Én az appjukat is szeretem, minden rendben volt eddig velük.

Ha kell ajánlókód írj

2023. nov. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 a Gránitra. Szerintem elég stabilan működik, nagyon jó számlacsomagok vannak, viszonylag olcsón. Érdemes ezzel próbálkozni.
2023. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


1 dolog még ami fontos nekem ( eddig a K and H-t neztem de az dragabb picit viszont megy az apple telefonnal és watch al is.) gránit is megy?

2023. nov. 23. 12:33
 4/6 anonim válasza:
3, gránit is megy az ios-en, Apple pay is rendesen működik. K&H számlám is van , de a gránit sokkal jobb eddig.
2023. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na ez jó hír , akkor meglesem és majd egy meghívó link is jól jönne majd ha idő lesz ( december 18. án indulok haza MO-ra szóval utána :)
2023. nov. 23. 12:59
 6/6 anonim válasza:
Átküldtem üzenetben a kódomat, ha kell majd segítség írj nyugodtan.
2023. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!