Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kiadhatjak? Vagy jogot sért?

Kiadhatjak? Vagy jogot sért?

Figyelt kérdés
Bemehet xy a bankba hogy y van ez és ez a számlaszam mondják meg nekem legyen szívesek milyen néven van??
2023. nov. 16. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10

ha megmondják akkor hatalmasat hibázik az ügyintéző. Ha egy belső ellenőrbe futna bele akkor az akár az állásába is kerülhetne, ha egy jegybanki ellenőrbe akkor meg akár 7 számjegyű büntetésbe...

2023. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség.

Hányszor volt hogy lakbért utaltam papíron volt a számlaszam és az ugyintezo kérdezte hogy mondjam hogy milyen néven van a számla. Elmondtam. És helyeselt.

Most ha ugyan ez van és rossz nevet mondok be azt fogja mondani hogy mem azon a néven van a számlaszam.

2023. nov. 19. 14:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémát, hiszen nem minden adatát adja meg, hanem csak egyeztet, hogy valóban ahhoz tartozik-e a szóban forgó bankszámlaszám, akinek mi utalni szeretnénk. Nyilván ha nem egyezik, nem fogja megkeresni a nyilvántartásában, és kiadni mindenféle adatát az érdeklődő ügyfélnek. Sem a születési adatait, sem a lakcímét, stb.
2023. nov. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. nov. 20. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!