Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp hiteligénylésnél miért...

Otp hiteligénylésnél miért kapok elutasítást? A jövedelmem nettó 473 993 forint, az közrejátszhat hogy sokat szerencsejátékozok? 24/f

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otp látja hogy mennyi pénzt utalsz szerencsejátékra. Meg számít milyen hitel, egy 30 milliós lakáshitelre kevés ez a nettó kereset.
2023. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
paszmek hányszor írod még ki..........? nyerjél inkább a totólottón, akkor nem kell hitel
2023. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először, de köszönöm a választ.
2023. nov. 9. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
ne hazudj...
2023. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hova szerencsejatekozol? Hova toltod fel? Csak mert jo nagy hulye vagy ha a tippmixprora toltogetsz fel.


En is szerencsejatekozok aztan sose utasitottak el a hitelkerelmemet. Mondjuk en nem az szrtnek fizetek, hanem paysafecardra, skrillre ami nem kozvetlen szerencsejatek.

2023. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak akkor hátrány az elbírálásnál, ha nem nyered meg a telitalálatot. Régi bankos igazság, hogy hitelt mindig annak kell adni, akinek nincs rá semmi szüksége. Szóval, ha nem nyersz a lottón, akkor szükséged van hitelre, ezért nem kapsz.
2023. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal egészíteném ki az előttem szólót, hogy akkor érdemes a hitelt felvenned, ha nincs rá szükséged, vagy ha valami jövedelmező dologba tudod befektetni. Ha arra veszed fel, hogy a napi szükségleteidet fedezd, vagy abból vegyél lottószelvényt, akkor szerintem se csodálkozz, és örülj, hogy nem kapsz még egy hitelt is a nyakadba!
2023. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!