Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A lakáshitel miatt nyitott...

A lakáshitel miatt nyitott bankszámlát és annak szerződéscsomagát le lehet cserélni, ugyan annál a banknál kedvezőbbre ha időközben kiderült hogy nem annyira előnyösek a kondicioi?

Figyelt kérdés

#bank #bankszámla #lakáshitel #hitel #Bankszámlaszerződés csomag
2023. nov. 8. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nincs kedvezobb, csak rosszabbra tudod cserelni. Ezt beszoptad.
2023. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kedvezőbb, viszont olyan lehet, amelyiknek kisebb a részlete.

De az akkor durván tovább fog tartani. Ezen kívül van egy vaskos módosítási díj is.

A bankok NAGYON vigyáznak, hogy csak jól járhassanak, vagy még jobban.

2023. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1-2: Először olvassátok el a kérdést...

Bankszámlát lehet váltani. Én még nem hallottam olyan hitelről, ahol a számlacsomagot is kikötötték volna. MAx azt, hogy rendelkezzél az adott banknál folyószámlával.

2023. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz.

Viszont itt is vigyázni kell: sok számla csak addig ilyen kedvező, míg folyamatosan jön rá a pénz.

Ha munka nélkül maradsz, akkor hirtelen NAGYON megugorhat a számla havidíja!

Ja, és van egy vaskos áttérési díj is.

Mint említettem: a bankok NAGYON vigyáznak, hogy csak jól járhassanak, vagy még jobban.

2023. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze
2023. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, le lehet.


A hitelszerződésben az van benne (nyilván, bár én nem láttam), hogy az OTP-nél vezetett xxxxx számú bankszámláról vonja a bank havonta a törlesztőt.

A bankszámlacsomag azaz díjcsomag váltással a számlaszám nem változik.

2023. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm énis így gondolom hogy ahoz nem sok köze van a hitelhez és cserélhető, de az ügyintézők elbizonytalanitottak (gondolom ez utan nagyobb a jutaléka..)
2023. nov. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!