Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri a gránit banknál...

Megéri a gránit banknál számlát nyitni, csak a 30 ezer miatt?

Figyelt kérdés

Nem akarok a gránit banknál számlát hosszabb távon, de ingyen 30 ezerért hajlandó vagyok egy rövid időre. Tehát nyitom a számlát és a szükséges teendőket(vásárlás) megteszem, aztán felveszem a pénzt és lelépek amint lehet.


Vagy van valami apróbetűs, amivel a számlanyitás összeségében többe kerül mint 30 ezer?


2023. nov. 1. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Pl ha egy éven belül lelépsz, akkor vissza kell fizetned a 30 ezret, meg csomagtól függöen vannak költségeid, nyitna ott a halál csak úgy számlát, így semmi értelme.
2023. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A bankok nem hülyék, nyilván nem adnak "csak úgy" 30 ezer forintot. Több bank is ajánl pénzt, ha náluk nyitsz számlát, de nyugodj meg, a szerződésben gondoskodnak arról, hogy neked ne érje meg rövidesen megszüntetni a számlát.
2023. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapon belüli számlazárás esetén a bank számíthat fel a zárásért díjat! Ezesetben biztos lehetsz benne, hogy fog is!


A másik pedig, hogy kikötheti, hogy ha például 1 éven belül megszünteted a számlát a jutalmat (jelen esetben a 30 000 ft-ot) visszaveheti.


Esetleg nincs szükséged egy olcsó új bankszámlára a mostani helyett? Akkor éri meg akár Gránit, akár CIB, stb... ahol van ilyen akció és amúgy megfelel a díjcsomag.

Én így csináltam amikor bankot váltottam. Én is felmarkoltam a jutalmat, de amúgy is megfelelt a bank és a díjcsomag. Azóta is ezt a számlát használom.

2023. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Biztos komolyan gondoltad, hogy majd pont Te fogsz túljárni nálad sokkal okosabb emberek eszén...?
2023. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megéri megcsinálni. Ezt a pénzt marketing helyett az ügyfelek közt osztják szét. A gránit banknál pl az a feltétel hogy vásárolj 3x legalább 1000 ftért és a bankkártya díja csak 1890ft az első évben . 1 évig tartanod kell a számlát (aminek vezetése díjmentes) náluk utána ingyen megszüntetheted. 30.000 Ft jóváírás+8000ft ajánló kód mellett szerintem bőven megéri, mert más költséged nem lesz.
2023. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez melyik számlacsomag, kedves utolsó?
2023. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6, a sztár számlacsomag , meg a digitális számlacsomag is teljesen díjmentes.

Most megemelték a jóváírást is, 30.000ft a számlanyitásért, 8000 Ft az ajánlókódért, és ha rá utalsz a számládra 200.000ft-ot pluszt 20 ezret is jóváírnak, tehát 58.000 Ft -ot lehet keresni ezen.

Nekem már az összes hazai banknál van számlám ,figyelni kell az ajánlatokat, alaposan átolvasni a feltételeket, és egész szépen lehet keresni az ilyen számlanyitásokkal. Csak figyelni kell hogy időben megszüntesd.

Ha kell ajánlókód írj.

2023. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!