Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes a Gránit bank-ban...

Érdemes a Gránit bank-ban pénzt tartani , nem lesz gond hogy ennyire kormány közeli?

Figyelt kérdés
2 millió forintom van náluk lekötve, meg a platinum kártyájukat is nagyon szeretem, csak aggódom hogy ennyire kormány közeli a bank.

2023. okt. 19. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyik bankban sem érdemes pénzt tartani. Azt nem tudom milyen gondra gondolsz és az összefüggést sem értem.
2023. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy függ össze szerinted?


A kérdés amúgy a politika kategóriába tartozna, nem a bankiba, hiába szerepel a kérdésben bank.


Apró kis bank volt eddig is, most is az. Emiatt lehettek volna aggályaid korábban is, mielőtt "kormány közeli lett".

Ha akkor nem zavart, most miért?

2023. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyet, Granyit Bank nyet kormány közeli, valódi tulajdonos naaagy Szovjet Unio.
2023. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lekötheted az én OTP-s számlámon inkább, ha aggódsz. 😂
2023. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak ha bukik a kormány, egyébként nem. Ha bukik, akkor szépen lassan csődbemegy és a végén nem fogják tudni kifizetni a pénzt, amit ott tartanak az emberek.

Ekkor valószínűleg valami csövesre ráiratják a bankot és lelépnek a maradék pénzzel. A kamupártokkal is ez megy minden választásnál.

2023. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%

Tartsad otthon egy széfben, még úgy is jobban jársz. Egyik bankba se érdemes pénzt rakni!!

Vegyél belőle, egy kisebb ingatlant, pl.. telket,..,. vagy aranyat. Vagy amiben látsz lehetőséget.

2023. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!