Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az AstroPay-ből hogyan tudom...

Az AstroPay-ből hogyan tudom kiutaltatni a pénzt?

Figyelt kérdés
Eddig a küldés lehetőségnél ott volt a banki transzfer, most csak a "pénz küldése egy telefonszámra érhető el. Tudnátok segíteni?

2023. okt. 8. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Van hozza virtualis vagy rendes kartyad?

A virtualiat barhova be tudod tenni ahova a sima bankkartyady szal tudaz erintessel fizetni vele.

Vagy esetleg fizess be vele skrillre es utald ki onnan.

Vagy rendelj hozza rendes kartyad es vedd ke automatabol. Vagy fizess kartyaval revolutra stb wtb

2023. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ezt a rendelj hozzá rendes kártyát hogy lehet megoldani? Van astro regisztrációd?
2023. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincsen.


De ha jol neztem fizikai kartyajuk van, de nekunk magyaroknak meg nincs. De a virtualisat be lehet tenni googlepaybe es lehet vele vasarolni. Vagy befizetni vele skrillre es onnan kiutalni.

Vagy talan befizetni vele tippmixprora, egyszer forgatni es kifizetni bankszamlara.

2023. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Virtuális kártyájuk van sehova se enged kifizetni se skrill se revolut se egyéb opció.Tippmixprora nem tudok vele befizetni.Betre lehet viszont kiutalni astrora utal szóval ördögi kör..Talán visszakerül kiutalási lehetőség mert így áll a lóvé..
2023. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor koltsdel vele a mindennapjaid koltsegeit es kesz. Tedd be googlepaybe es kesz. A kpd vagy a bankszamlad egyenlege megmarad.
2023. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok, még rajta vagyok az ügyön. Amint sikerül hozzáférnem a pénzhez, megírom nektek a módját. :)
2023. okt. 10. 02:52
 7/8 anonim válasza:
Live chaten azt mondták,hogy Eu-t érinti a probléma dolgoznak rajt talán a héten lesz megoldás.
2023. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül sehogy sem bírtam kiutalni, a 4-es válaszoló jól írja, így az 5-ös tanácsát fogadtam meg, jól működik, több helyen is vásároltam vele. :)
2023. okt. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!