Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ennyire bonyolult a SEPA???

Miért ennyire bonyolult a SEPA???

Figyelt kérdés
Már emgint valami ökörség, amit meg kell tnaulni, hogy a pénzemhez hozzájussak. De miért? Miért történik ez?
2023. szept. 26. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De miért? Miért történik ez?

Azert kell megtanulni mert meg nem ismered.

2023. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bonyolult benne?
2023. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem mi lenne benne bonyolult, vagy mit kellene rajta megtanulni.


Persze 80 IQ alatt az élet minden alapvető dolga bonyolultnak tűnik, csak azt nem értem, hogy miért pont ez lóg ki.

2023. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene SEPA ahhoz, hogy a pénzedhez juss? Talán külföldi számlán van Euróban?
2023. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bonyolult, csak el kell olvasni a feliratokat. Mondjuk eleve nem tudom miért tetted ooyan helyre a pénzedet, ahol "nem tudsz hozzájutni".
2023. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi benne a bonyolult?

Hogy ahol Magyarországi utalásnál egy sor kitöltendő alatt van ott a SEPA-nál van kettő?

2023. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!