Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mbh felfüggeszti a felhasználó...

Kovasky kérdése:

Mbh felfüggeszti a felhasználó fiókom a sikertelen probálkozások után erről kapok valami értesítést SMS-ben vagy email-ban? :D Mert ma voltam aktiválni a netbankomat és új jelszót is készítettem, de azóta se tudok belépni a netbankomba?

Figyelt kérdés
10-20 or biztos próbáltam belépni a netbankomba de nem kaptam róla értesítést semmit se hogy zárolták volna a fiokomat.

2023. szept. 18. 17:57
 1/1 Meton ***** válasza:

Én OTP-s vagyok, de nem tudom, hogy sikertelen belépésről hogy kaphatnál értesítést. Szerintem nem kapsz, a belépő oldal fogja kiírni, hogy sokat próbálkoztál. 24 óra múlva valószínűleg újra neki lehet futni, de ha nem tudod az adataid, akkor inkább kérdezz rá telefonon. Vagy elvileg van az oldalon chat, ott is rákérdezhetsz és elmondják, mit kell tenned. Ha elsőre nem sikerül, akkor 20 próbálkozás után se fog, csak letilt a rendszer. Olyan lehet, hogy elírsz valamit, akkor másodszor is megpróbálhatod, de harmadszor már bannolni fognak.

Hopsz, arra azért figyelj, nehogy kamu címre akarj belépni. Mert akkor nem tudsz belépni, de pár perc múlva lesz annyi adósságod, amit a gyerekeid se győznek majd fizetni.

2023. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!