Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ahhoz hogy új bankkártyát...

Ahhoz hogy új bankkártyát kérjek a bankban, elég személyi igazolványom és a lakcímkártyám?

Figyelt kérdés

Elhagytam a bánkártyám, de már régóta van számlám a banknál… Mivel nem élt vissza senki a bankkártyával, a telefonos fizetéssel (Apple Play) viszont tudtam használni, nem kértem új kártyát több mint egy hónapig… Viszont most elromlott a telefonom, így már azt sem tudom használni fizetéshez.


Ahhoz, hogy kérjek egy új bankkártyát a meglévő számlámhoz, kell egyéb irat, valamilyen bankos papír vagy elég a személyi és lakcímkártya?



2023. szept. 4. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Elég, de tiltani kell a régi kártyát hozzá.
2023. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom, nem tiltottad le azonnal a bankkártyát? Te bolond vagy...
2023. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért lennék bolond? Látom az applikációban azonnal, ha használják. Egyszerre 15 ezer forintot tudnak csak vele érintéssel kifizetni, afelett kell a kód… Ha ez megtörténik, azt is meg tudom hogy ki lopta el. (Hiszen a boltban van biztonsági kamera)


15k meg lóf@sz összeg.


Viszont mivel eltűnt, nem biztos hogy ellopták, sőt valószínűbb hogy elhagytam, akár elő is kerülhetett volna.

2023. szept. 4. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sikerült elintézni, úgy volt ahogy #1. írta.
2023. szept. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!