Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP - "HAVI CSOMAGDÍJ" - mit...

OTP - "HAVI CSOMAGDÍJ" - mit jelent?

Figyelt kérdés
Idáig havi zárlati díjam volt, majd néhány hete hozzá lett adva a bankszámlámhoz egy virtuális számlaszám - úgy, hogy nem kérelmeztem. Most nem látok havi zárlati díjat (még?), ellenben most látok először "HAVI CSOMAGDÍJ"-at. Ez a két számlaszámot tartalmazná?

#OTP #zárlati díj #Havi Csomagdíj
2023. szept. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez itt az OTP ügyfélszolgálata szerinted?
2023. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem továbbra is havi zárlati díj, szóval nem rendszerszintű átállás.
2023. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt hogy le fogom mondani amint hazajutok egyszer :D
2023. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is havi csomagdíjként írja. Net típusú számla amihez tartozik virtuális kártya.
2023. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A virtuális kártya ingyenes, szóval nem az okozta. Viszont változhat a csomagod néha magàtól. Évente egyszer érdemes bemenni.
2023. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Részben neked is igazad van 1-es.
2023. szept. 6. 11:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána jártam az OTP-nél. 28 éves lettem és emiatt megváltozott a számla típusa, így a díjszabás is. - ha bárkinek felmerülne ez a kérdése a jövőben.
2023. szept. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!