Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Péntek estétől hétfő hajnalig...

Péntek estétől hétfő hajnalig miért nem tudok az OTP számláim között utalni?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, és rengetegszer megszívtam már miatta.

Van deviza számlám és megtalarítási számlám is.


Ezeken szoktam tartani a vésztartalékom, ha esetleg elfogy hó végére az egyenlegem.


Jelenleg 10.000ft maradt a kártyámon, és üres a hűtő, devizában milliók állnak, és a megtakarítási számlán is, ami nincs lekötve, csak nem tartozik hozzá bankkártya, hogy védve legyen.


Ma volt egy nagy kiadásom, ami váratlan volt és nem számoltam vele (autómentés+gumiszervíz), és ma este 22:30-kor akartam utalni, de egyikről sem megy àt a pénz!!


A bankban 2x voltam emiatt, levelet is írtam, és mindig az volt, hogy biztos rendszerhiba, de ez biztosan nem az, és nagyon idegesítő, hogy hiába van pénzem, nem férek hozzá, és kölcsön kell kérjek, hogy konkrétan enni tudjak…


Hiába keresek rá interneten, ott is azt írják, hogy azonnal át kéne mennie.


2023. aug. 25. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hétvégén szünetel a devizaátutalás.
2023. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hétvégén szünetel mind a deviza, mind a takarékszámláról való utalás. Amúgy azt írtad hogy rengetegszer megszívtad már. Akkor abból a sok-sok millióból miért nem hagysz + pár száz ezret a lakossági számládon? Hiszen lenne miből.
2023. aug. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
...mert nem a megfelelő bankot választottad.
2023. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Jelenleg 10.000ft maradt a kártyámon, és üres a hűtő, devizában milliók állnak, és a megtakarítási számlán is, ami nincs lekötve, csak nem tartozik hozzá bankkártya, hogy védve legyen." 😂

De sajnálom! Utaljak neked? Majd visszautalod, amikor hozzáférsz a millióidhoz.

2023. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 ezerből veszel 2 kiló sertéscombot és 2 kiló savanyúkáposztát, kenyeret, tejfölt és egy 4 tagú családnak 3 napra megvan belőle a bőséges húsoskáposzta egy nagy fazékkal. Ha darálthúst veszel, akkor meg töltöttkáposzta. Szívesen!
2023. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# kihagytad a köménymag levest, az sokkal olcsóbb...

:)

2023. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!