Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sürgősen fel kell vennem...

Sürgősen fel kell vennem 40000 forint hitelt! Kitől tudok? Hol találok erre megfelelő személyt? Hol keressek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 07:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
#10 Úgy, hogy zabálni se elég, ami befolyik, vagy a minimális tartalék is kiment erre a kis szökésre. Jó nehéz volt, mi?
2023. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Az megvan, hogy ha csak most keresel munkát, akkor legjobb esetben is csak szeptember 10 körül lesz az első fizetés? Még inkább október 10?

Mire mész addig 40.000 Ft-tal?


Egyébként meg felraksz egy hirdetést pár szexpartnerkeresőre, hogy kielégítenél így-úgy pár férfit és meg is vagy.

2023. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne kölcsönt keress, mert azt meg is kell adni és egyáltalán nem biztos, hogy menni fog. Aki nem hülye, az kamatot számol fel érte, ami sokba kerülhet neked. Ha nem tudod megadni, arra meg barátságok, jó kapcsolatok nagyon könnyen rámehetnek és lehet, hogy ezzel többet veszítesz, mint amennyit a kölcsön kapott pénz ér.


Ahogy írták, az álláskeresés csak hosszú távon hoz pénzt. Addig is próbálkozz azonnal kezdhető alkalmi munkákkal!


Keress a környezetedben valami alkalmi munkát, amiért azonnal fizetnek, amint végeztél vele. Pl. Lenyírni a füvet a szomszédnak, autó mosás, bevásárlás, kerítés festés, mosogatás egy étteremben, segédmunka egy építkezésen, vagy bármi egyéb.

2023. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
73%

"Még egyetemista koromban sem voltam így leégve."

Örülj neki, utsó. Első éves egyetemistaként egy idősödő hölgy hervatag bájaival kellett közelebbi ismeretséget kötnöm, hogy egyáltalán vacsorám, meg szállásom legyen.

2023. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Ja, hát én a szülőkkel éltem akkor. De ha az ország túlfelére mentem volna egyetemre, az ősök akkor se hagyták volna, hogy így leégjek.
2023. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14# fiatalon azt még ingyen is,

ne panaszkodj ...

2023. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!