Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak online vagyonkezelők,...

Vannak online vagyonkezelők, hogyhogy nem nyúlják le a pénzt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy beteszem, aláírom, hogy tisztában vagyok a kockázatokkal. Utána egy év múlva szólnak, hogy sajnos elbuktam mindent, de nem baj, majd legközelebb jobb lesz. Közben ők meg eltették a tőkémet. Számukra ez kifizetődőbb, mint kockáztatni és a nyereség egyrészét eltenni.


Na meg vannak cifrább helyzetek, amikor van egy haszon, montjuk 30%, de ők azt mondják, hogy csak 15% volt, és a különbözetet elrakják. Ezt ki lehet szűrni vala hogy?


2023. aug. 13. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erövel mért nem félsz attól hogy bank vagy az állam lenyulja a pénzed?
2023. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tulajdonosok nem akarnak börtönbe kerülni + ellenőrizve is vannak.


Jobban megéri a több milliárdos vagyok kezelése és annak 2-3%os rendszeres profitjának az eltevése, mint ülni egy 2x2-es cellában a milliárdok elsikkasztása miatt évtizedekig.


Nem minden a pénz, nem mindenki pénzéhes.

2023. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a te eszeddel tok mindegy hova rakod a penzed, ugyis elbukod
2023. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
33%

Miféle online vagyonkezelőre gondolsz? A vagyonkezelés általában a komoly vagyonok esetén jön szóba.

Nem valami másról van itt szó? Mutatsz egy linket?

2023. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:
Egyébként ha találsz ilyet, akkor általában követni lehet, hogy mikor miből állt a portfolió. Ellenőrizheted az árfolyamokat a trade-ek időpontjában.
2023. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!