Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam ma folyószámlahitelt igényelni és most olvastam el azt a sok papírt, amit kaptam. Észre vettem, hogy a munkakörömhöz ápolót írtak és nem személy és vagyonőrt. Gondolom azért hitték azt, mert a Balassa János a mi munkáltatónk is, mivel átvett minket a kórház.
2023. aug. 10. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Csak formalitás.
2023. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm szépen, remélem nem jön értem ezért a rendőrség vagy nem büntetnek meg
2023. aug. 10. 19:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos csak formalitás? És ha börtönbe zárnak mert azt mondják hamis adatokat adtam meg? Én nem mondtam, hogy ápoló vagyok csak annyit, hogy a Balassa János a munkáltatóm.
2023. aug. 10. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. A személyi igazolványod és a lakcímkártyád nem hamisítvány, a rendszeres jövedelmed látják, szerintem ez a lényeg. Ezen ne parázz!
2023. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2023. aug. 10. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha fény derülne ilyenre én a bankból nyomozást indíttatnék ellened csalás vétsége miatt.
2023. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm, hogy parába akarsz tenni, de én nem csaltam, nem mondtam, hogy ápoló vagyok.
2023. aug. 11. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Totális formalitás, senkit nem érdekel. Mikor nekem kellett hitelhez megadni, nem is volt a bank rendszerében benne az elemző programozó, szóval simán csak informatikust írt be. Kutyát sem érdekelte.
2023. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!