Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP kártyával lehet telefonos...

OTP kártyával lehet telefonos érintéssel fizetni?

Figyelt kérdés

Régóta van OTP-s kártyám, prémium, mindent is tud elvileg (vagyis én azt hittem), de a telefonos érintéses fizetésre nem képes androidos okostelefonommal. Az OTP nem támogatja a Google wallet-et tudomásom szerint.


Megoldásként letöltöttem a Simple Classic alkalmazást, lett is Simple virtuális kártyám, amivel már tudok fizetni telefonnal. Ezzel csak az a bajom, hogy lehúzásnak érzem az egészet, fel kell tölteni az egyenleget amiért fizetni kell, ha marad rajta és esetleg vissza kéne tölteni azt is pénzért lehet és még havi díja is van. (És havi 45000-ben maximalizálva van, ami amúgy elég, de egy nyaralás alatt például jó lenne, ha többet lehetne róla költeni.)


Nincs más módja ennek az OTP-s telefonos fizetésnek? Bankot váltsak vagy telefont? :D



#bankkártya #OTP #Simple #Telefonosfizetés #Érintésesfizetés #Googlewallet
2023. aug. 3. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Bankot.
2023. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem működik
2023. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Simple-be tudod regisztálni a sima bankkártyádat is, nem kell virtuális kártya, nem kell egyenleget töltögetni rá
2023. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Be van regisztrálva a normál kártyám is, amikor érinteném a telefont akkor kiírja, hogy nem támogatja. Pedig az "érintéses fizetés aktív" be van kapcsolva. Akkor majd utánajárok a bankban, lehet, hogy a kártyámmal van probléma... Köszönöm a válaszokat!

(Ha ez működne, akkor viszont nem értem, mi is a Simple kártya funkciója.)

2023. aug. 3. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2016 óta fizetek telefonnal OTP-s kártyával, úgyhogy lehet.

Miért virtuális kártyát tettél a Simple app-ba? Regisztráld az igazi bankkártyát az app-ba!

2023. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, mikor elkezdtem írni, akkor még nem volt ott ez a válasz.
2023. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És azt is bepipáltad, hogy az legyen az elsődleges kártya?
2023. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7.! Hát, most ahogy néztem nem az volt az elsődleges, gondolom automatikusan a Simple kártyát állította annak. Lehetséges, hogy csak ennyi a gond? (Pénz se volt a Simple kártyán amúgy.) Kitöröltem a Simple-t és elsődleges a saját kártyám. Holnap kipróbálom, így működik-e. Nagyon köszönöm!
2023. aug. 3. 21:15
 9/9 anonim válasza:
OTP-nél tuti minden jó igaz nem androidos telefonom van de simán tudok fizetni
2023. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!