Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankba ilyen gyorsan végeztem?

A bankba ilyen gyorsan végeztem?

Figyelt kérdés
Be kellett menjek, új bankkártyát igényelni, mert csalóknak véletlen megadtam az adatokat. De a lényeg hogy elkérte a bankban dolgozó hölgy a személyimet illetve a lakcímmártyámat és kb 5 perc telt el mire mondta, hogy 2-3 hét múlva fog érkezni az új bankkártyám. Erre én mondtam, hogy köszönöm, majd elköszöntem. Tényleg ilyen hamar megvan vagy csak nagyon elsiettem és valamit még alákellett volna írni? vagy ilyen esetben tényleg nem kell semmilyen aláírás?

2023. aug. 2. 15:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
inkább a pénzem fáj, igazából valóban csak figyelmetlen voltam, de hagyjuk is késő bánat. A kérdés az volt, hogy valóban ilyen gyorsan végeztem-e, de mint kiderült igen. köszönöm a normális válaszokat. 10-es téged nem értelek:((, remélem nem rám gondoltál, mert nem állt szándékomban senkinek sem beszólni!
2023. aug. 8. 22:34
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!