Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut megéri vállalkozóként?

Revolut megéri vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Nemrég indítottam vállalkozást, Eurós bevételeim vannak. Szeretném minél olcsóbban megúszni a bankolást. Egyéni vállalkozó vagyok, tehát saját számlákat is tudok használni.

Most egy OTP devizaszámlára jön a pénz, kérhetnék hozzá devizás bankkártyát is, de gondolkoztam a Revoluton. Mivel jópár dolgot a meglévő forint számlámról fizetek, ezért szükséges, hogy havonta utaljak rá pénzt, a többi dolog nagy részét kártyával elintézem.

A Wise-t kilőttem, mert oda business számla kellene, azzal együtt meg évente 5 ezer forintot spórolnék, az nem éri meg nekem, hogy mindent a wise-on tároljak.

Revoluton is kiszámoltam, ott olyan évi 70 ezer-rel lenne olcsóbb a bankolás, de ez meg gyanúsan olcsó. Olvastam, hogy vannak problémák a Revoluttal, meg lassú, de pl. arról nem találtam infót, hogy kártyával vásárolva milyen átváltást alkalmaznak, ha Euro számlám van és arról forintban költöm el a pénzt.

Érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele, vagy kérjek az OTP-től egy kártyát azt kész?


2023. júl. 29. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
évi 70ees fillérb**ás. inkább keress +1 ügyfelet, máris kijött ez az összeg.
2023. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod nyitni a számlát akkor igen.
2023. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!