Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Zárolták már valakinek csak...

Zárolták már valakinek csak úgy random a számláját?

Figyelt kérdés
2023.07.21-én zárolták az otp számlámat. Amit azért nem értek mert még tartozásom sincs ami miatt zárolhatnák. Hívtam a központi ügyfélszolgálatot, bankfiókban is voltam és csak annyit tudtak mondani hogy valószínűleg valami rendszerhiba, mivel nem látnak semmi konkrétat miért is zárolták a számlám. Azt mondták hogy 1-2 nap alatt megoldódik de egyenlőre semmi. Bankfiókban írtunk is egy panaszlevelet. Járt már így valaki esetleg? Vagy egy másikbanknál? Ha igen, mennyi idő volt mire újra feloldották a számláját?

2023. júl. 26. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
NAV/önkormányzat is zárolhatta.
2023. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. nincs semmiféle tartozásom ami miatt zárolhatnák ahogy fentebb írtam is.

2. Még maga a bank sem tudja miért van zárolva a számlám. Mivel ott mindent rendben találtak.

2023. júl. 26. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"Még maga a bank sem tudja miért van zárolva a számlám."


Az ilyen banktól azonnal menekülnék. Megbízhatósága nulla.

2023. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is lessz. Csak kapjam vissza a rajta lévő összeget. Ügyfélszolgálatos hölgy a bankbiztonságtól kezdve minden osztálytól rákérdezett a miértjére, de csak annyi választ kapott hogy minden rendben, valószínűleg rendszerhiba. De arra senki nem tudott választ adni hogy ez a “rendszerhiba” meddig fog fennállni. Azért ha valaki járt már így, az elmesélhetné az ő történetét.
2023. júl. 27. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem volt ilyen, kiderult a szabalyzatba benne van hogy kriptotozadere nem utalhatok penz... Bekertek minden infot, jovedelemigazolastol elkezdve mindent aztan fel is oldottak. Csak szoltak hogy kovibe teljesen felfüggesztik a szamlal
2023. júl. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer, az én hibámból. Teljesen kiment a fejemből, hogy igazolnom kell magamat. És nagyon meglepődtem, hogy zárolva lett a számlám. Bementem, igazoltam magam, és 24óra után minden visszaállt a normálisba
2023. júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a bank hibájából tévesen zárolnák a számlámat, és tuti kártérítést követelnék!
2023. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!