Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt akinek ez a gránit...

Van itt akinek ez a gránit bank jóvá írta a 30.000ft ot amit reklámoz??

Figyelt kérdés
Ha igen menyi idö mire jováirta?
2023. júl. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nekem 3 honap utan se jott meg, jovohetre van időpontom megszuntetni
2023. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csalás ez a 30ezres reklám akkor

A nyomorultak becsapnak

2023. júl. 27. 10:50
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen, nekem 4 munkanapon belül jóvá is írták az összeget. Csak ugye teljesíteni kell a 3 vásárlást
2023. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak a diakhiteles szamlanal kapsz 30 ezer jovairast vagy barmelyik megnyitasanal?
2023. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És a 8000 ft ajánlokodos jováirás az mikorra várható?
2023. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
58%
Én még akkor nyitottam náluk számlát, amikor még csak 12.000 Ft jóváírás volt. Új típusú személyi igazolvánnyal lehet csak szelfis számlanyitást csinálni, mivel nekem nem olyan van, így én ezt buktam. Páromnak az van,Ő megkapta a 12-t. Hasonló dolgokat tudok elképzelni azoknál is, akik nem kapták meg most a 30-at, hogy valamelyik feltétel a 2 közül nincs meg. A 8000 Ft-os ügyfélajánlós pénzt én megkaptam és kapom azóta is, ahogy valaki elvisz egyet. Párom úgyszint.
2023. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez baromság, mert meg sem tudta volna csinálni régi típusú személyinél a szelfis számlanyitást. Ha végigment a folyamat, akkor az a része sikerült. De sosem fogom megérteni, hogy miért ide kell írni egy ilyen kérdést ahelyett, hogy az ügyfélszolgálatot felhívná. Ha bármi gondom van, írok egy e-mailt nekik, még aznap válaszolnak készségesen, vagy felhívnak.

A családban mindenki megkapta a jóváírásokat, sőt az ajánlottjaim is. Szóval valami feltétel nem teljesült. A szerződést elolvasni gondolom luxus lett volna.

2023. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem 1 nap alatt jóváírást miután teljesítettem a feltételeket, az ajánlókódot is 3 nap után átutalták. Csak teljesíteni kell a feltételeket, ami 3 bankkártyás vásárlás 1000ft értékben, és aktiválták netbank.
2023. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most már a következő hónap végéig utalják el a pénzt, nem sietik el.
2023. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 3 bankkártyás fizetésnek terminálosnak kell lennie, vagy lehet mondjuk online vásárlás is?
2023. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!