Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlások! Nektek mennyi...

Folyószámlások! Nektek mennyi idő volt elintézni, mikor kaptátok meg?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam az OTP-ben, helyileg a Nyíregyháziban, hogy folyószámlát nyissak. 6 hónapja kapok rendszeres jövedelmet. Kb 300-350ezer ft, sikerült elintézni alkalmas vagyok rá, bárlistás sem vagyok semmi. A hölgy csak annyit mondott, hogy figyelgetni kell a Netbank alkalmazásba, hogy a hitelkeret mikor emelkedik fel 0ft-ról 100000ft-ra. Viszont azóta semmi többször felhívtam az ügyfélszolgálatot minden ügyintéző mást mondott az egyik azt mondta 1-2 nap, a másik meg, hogy már rajta kellett volna legyen, de még nem indították el a felülvizsgálatot, a harmadik szerint meg valamit benézhettek a bankfiókban. Ma voltam bent újra ott viszont azt mondták, hogy a következő számlazárásnal (Aug.1) lehet minuszba menni. Teljesen tanácstalan vagyok egyik ezt mondja másik azt. Szerintetek mi lehet?

2023. júl. 20. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azonnal volt amikor beallitattam. Mire felkeltem a szekbol es elkoszontem mar be volt allitva.
2023. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, miért tökölnek ennyit, már nagyon idegesítő
2023. júl. 20. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért olyan idegesítő, hogy csak addig nyújtózkodhatsz, amíg a takaród ér?


Miért olyan idegesítő hogy nem tudod feleslegesen eladósítani magad?

2023. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3/3

Szerintem mindenkinek kell egy biztonsági tartalék, és amíg nem vagy tisztában a másik ember helyzetével, addig kíméld meg az ilyen fajta “okoskodástól”

2023. júl. 23. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hitelt biztonsági tartaléknak nevezni elég vicces.


Éppen olyan mint amikor a devizahitelesek szerint mindenki más hibás volt, csak egyedül ők nem. Most majd a csokosok következnek...

2023. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vicces vagyok, de te meg szánalmas.
2023. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!