Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem dombornyomott kártyával...

Nem dombornyomott kártyával tudok külföldön pénzt felvenni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
azt nem írta, hogy automatából. :-)
2008. dec. 31. 11:38
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
ez nagyon változó. de külföldön a pénzfelvétel sokba kerül, míg a fizetés ingyenes. én volt hogy nem tudtam fizetni vele, de volt hogy igen. ha bemész egybankban ott tuti feltudsz vele venni pénzt.
2008. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én speciel Angliában vettem fel ATM-ből pénzt, +1.500 Ft-ot felszámoltak a dologért.
2008. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehetséges, ha a kártyád kibocsátója pl visa ecmc stb szerepel a bankautomatán, mint támogatott kibocsátó
2008. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudsz felvenni, es fizetni is tudsz!
2008. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igen, tudsz. Viszont jobban jarsz, ha inkabb csak fizetsz vele. Ahogy elottem is irtak, sokba kerul a penzfelvetel.
2009. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Decemberben Pozsonyban 6 forintért számolta át a koronát az ATM és nem volt semmilyen tranzakciós díjat, viszont a Zürichi repülőtéren 1500-at levontak bankköltség címén, viszont az árfolyam itt is annyira kedvező volt, hogy jobban megérte, mint itthon pénzt váltani. Szóval nem olyan egyértelmű, hogy rosszul jársz ha külföldön veszel fel.
2009. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!