Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vonta be az ATM a kártyát?

Miért vonta be az ATM a kártyát?

Figyelt kérdés
Otp-s atm-be tettem be egy régebbi kártyát, érinteni már nem is tudtam, bedugtam és kiírta hogy kártyáját bevontuk. Ez mitől lehet?
2023. júl. 13. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen régebbi volt a kártya? Érvényes volt még?
2023. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A jó ég se tudja hogy levolt-e járva vagy sem. 2-3 hónapja használtuk még. De egy kicsit viseletes volt már
2023. júl. 13. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:
De az ilyenkor normális hogy bevonja szó nélkül? Nem egyszerűbb kiírni hogy a kártya nem érvényes és kész?
2023. júl. 13. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem érvényes a kártya, mit kezdenél vele.

Bevonta, így senki nem tud mit kezdeni vele, hacker se..

2023. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Milyen bankos volt a kártya?


Nem tudod higy lejárt volt vagy sem de valami papír, levél, szerződés nincs otthon amiből rá tudsz jönni?

Vagy netbank?

2023. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Bevont bankkártya esetén több kiváltó ok állhat fenn, melyek többnyire biztonsági okok:


- lejárt a bankkártya – ez a leggyakoribb ok

- többször helytelenül megadott PIN kód esetén

- az ügyfél az ATM fény-hangjelzése ellenére elfelejti kivenni az automata kiadó nyílásából a bankkártyáját

- technikai hiba esetén


Bővebben a cikk:

[link]

2023. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt lejár a kártya, kiküldik az újat postán.

Jobb helyen már eleve előre szólnak, hogy le fog járni.

2023. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!