Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste bank tényleg csak...

Az Erste bank tényleg csak díjkedvezményt ad ha csinálok számlát és nem 30 ezret utal? Vagy a kettő ugyanaz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 20:21
 1/5 krwkco ***** válasza:
Én pár hónapja rákérdeztem a telefonos ügyfélszolgálatnál. Azt mondták, hogy jóváírás. Vagyis megjelenik a pénz a számlán tetszőleges felhasználással.
2023. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Már csak azt lenne jó tudni a George számlán elég-e ha magamnak utalom a fő számlámról a 100 ezret havonta a kedvezményes díjhoz.

2023. júl. 4. 21:30
 3/5 krwkco ***** válasza:

A kondiciókban kellene megnézned, hogy mit tekintenek befizetésnek. Én végül is nem nyitottam náluk számlát, ezért nem tudom. Nem emlékszem.

De nem jellemző, hogy ugyanannál a banknál vezetett saját számláról is számít az átutalás.

2023. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
raiffeisen a fő számlám talán arról elkellene fogadja,
2023. júl. 4. 21:58
 5/5 krwkco ***** válasza:

"A jelen Hirdetményben megjelölt kedvezményes havi csomagdíj feltétele (1/A, 1/B, 5)

• havi egyösszegű jóváírás minimum 100.000 Ft értékben ÉS

• elektronikus számlakivonat valamennyi, a keretszerződéshez tartozó bankszámla esetében ÉS

• számlatulajdonos e-mail címe ÉS

• internetbanki tevékenység jóváhagyása George App szolgáltatáson keresztül (SMS nélkül)*"

Az 1/A szerint jövedelem kell: "A Bank mind Magyarország határain belülről, mind azon kívülről forintban és devizában (akár VIBER-en) utalt jövedelem-/nyugdíjjóváírást fogadja el. Az első feltétel vizsgálati időszaksorán a jóváírás jogcíme nem kerül vizsgálatra."

Átutalás saját számláról nem lesz jó. Akkor sem, ha Raiffeisenes.

[link]

2023. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!