Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Debrecenben befejezték már a...

Debrecenben befejezték már a Hatvan utcai OTP fiókot? Vagy van valamilyen alternatív hely a közelben, ahol a kártyámra tudnék készpénzt befizetni?

Figyelt kérdés

Ritkán járok a belvárosban, inkább kerülöm amennyire csak lehet, de be kellene fizetnem a kártyámra egy kis pénzt. Felújították már a Hatvan utcai OTP-t?


Amikor legutóljára ott voltam (fél éve, kb.) akkor el volt kerítve az egész, és nem lett volna időm keresgélni a környéken, valamint a Füredi úti befizető ATM-hez kimenni, mert egyik sem esik útba.


Voltatok arrafelé mostanság?



2023. júl. 4. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ide írd be a címet, és megmondja a nyitvatartást, meg hogy milyen ATM-ek vannak.

2023. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem korábban is, de nem vagyok benne biztos, hogy szokták "ilyesmi" miatt frissíteni, vagy napra készen tartani


Mindenesetre holnap felülkerekedek, aztán megnézem: ha más nem, akkor máshol befizetem (bár gyűlölök a belvárosban lenni a sok hajléktalan meg rossz életű ember között, főleg pénzzel az ember zsebében: egy ilyen városban még 1000 Ft-ért is leütik az embert)

2023. júl. 4. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
2 - " (bár gyűlölök a belvárosban lenni a sok hajléktalan meg rossz életű ember között, főleg pénzzel az ember zsebében: egy ilyen városban még 1000 Ft-ért is leütik az embert) - ha már a Belvárosban jársz, ott a Bajcsyn van két pszichológus is - ott jól kezelik az üldözési mániádat; van orvosság a folyamatos rettegésre!
2023. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Piac utcán lévő OTP fióknál van befizető automata, az nincs túl messze a Hatvan utcától.
2023. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!