Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp letiltja hogy játszak...

Otp letiltja hogy játszak oldalakon?

Figyelt kérdés

én néha szoktam ilyen oldalakon a tesóm használja többször játszani


ezt kaptam emailben


nem végezhet külföldi elfogadóhelyen internetes szerencsejátékkal vagy fogadással összefüggő tranzakciót (azaz sem befizetni nem tud ilyen weboldalakon a bankkártyájával, sem a kifizetés nem érkezhet a bankkártyájára).


A változást a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosítása írja elő.


mit lehet ilyenkor csinálni?



2023. jún. 22. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Egyelore semmit. Ki kell varni.

Eddig is kozvetitot hasznaltak a kifizeteshez. A bet365 az Earthport PLC-t, ami egy globalis penzugyi szolgaltato, nem csak a gamblinggel foglalkozik tehat ot nehezen tilthatjak, szerintem.


Egyebkent valami kodot tiltanak a fizetesnel, siman lehet hogy ezen valtoztatnak az irodak.


Vagy ott lesz a skrill/netteler mint opcio.

2023. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Tehát nem kamu...
2023. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
használj Revolutot.
2023. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezt csak azokra érvényesíti az OTP, akik nem tudják helyesen leírni a "játsszak" szót.
2023. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
A revolut nem megoldas, sok helyre nem lehet veluk befizetni.
2023. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Játszunk, nejátsszunk, itt már nehezebb lesz jáccanunk.


Bocsmuszájvolt.

2023. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Engem is felbosszantott!

Nekem senki ne magyarazzon hogy mit csinalhatok a penzemmel!

Ha szerencsejatekozni akarok, akkor azt fogom megtenni!

Lassan at fogom rakni az osszes penzem kulfoldi szamlara.

Ez az orszag qrva nagy szarban van…

2023. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Nemetorszagban is csak azon az oldalon tudsz jatszani amik fizetnek az orszagnak az engedelyert.

Tehat ha ott nincs a kedvenc irodad akkor a szemet nemetek megszabjak mit tehetsz a penzeddel?


A megoldas az lenne ha vennenek, legalabb nehany nagyobb, engedelyt. Akkor lehetne berizetni kartyaval es adomenetesse valna a jovedelem.

2023. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!