Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megadtam a kártya adataim...

Megadtam a kártya adataim oda, ahova nem kellett volna, ezt hogy tudom letiltani?

Figyelt kérdés

ne is kérdezzétek miért voltam ilyen hülye.

levontak x összeget a kártyámról, de most ezt letudom tiltani hogy többet ez az oldal ne tudjon levonni? (otp bank)


2023. jún. 4. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
A kártyát tudod letiltani, utána újat kell kérni. Arra nincs mód, hogy csak egy szolgáltató ne tudjon terhelést végrehajtani.
2023. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
érdemes felhívni a bankot ilyenkor?
2023. jún. 4. 09:28
 3/14 A kérdező kommentje:
gondolom a pénzt már buktam
2023. jún. 4. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
A pénzt buktad. A kártyát le tudod tiltani telefonon, netbankon, alkalmazáson.
2023. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ha letiltom a kártyát akkor nemtudom használni ameddig nem igénylek újat?
2023. jún. 4. 09:32
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Így van. Azt is megteheted, hogy a virtuális vásárlási limitet lehúzod nullára, leveszed kp-ban a fizudat és utána tiltod a kártyát.
2023. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Kártyát tiltasd le mielőbb. Most.


A banknál kérj chargebacket, ha nem kaptad meg a szolgáltatást, vagy ha annyira egyértelmű, hogy csalók.

Hogy mire lesz elég az kétséges, de hátha...

2023. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha letiltom a kártyát akkor nem tudnak levonni többet pénzt ugye? A fizetésem pl most jön majd, az attól rajta lesz ugye? Mert az a számlaszámtól függ.
2023. jún. 4. 09:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Az online virtuális vásárlási limitet levettem nullára, így nem tud levonni pénzt ugye? Sajnos most nem olyan helyen vagyok hogy intézkedjek, leghamarabb holnap reggel tudok, ez átmeneti megoldás
2023. jún. 4. 10:00
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Az online vásárlási limit 0 Ft-ra állítása egyelőre teljes biztonságot ad. Mindaddig, amíg te magad ezt a funkciót nem akarod ismét használni. Ha használod, utána azonnal állítsd vissza 0-ra. Nem kell sietni a kártya banknál való letiltásával.
2023. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!