Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a legegyszerűbb módja,...

Mi a legegyszerűbb módja, hogy egy hitel lekerüljön a nevemről?

Figyelt kérdés
Van egy lakás, ahol együtt lakom a párommal, megromlott kapcsolatunk miatt szeretnék elköltözni, viszont a lakáson hitel van, ráadásul én vagyok az adós, ő az adóstárs. Megoldható valahogy, hogy a hitel egy az egyben átkerüljön az ő nevére, vagy milyen megoldás létezik ilyenkor?
2008. dec. 30. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha átvállalja magától, és saját maga egy személyben hitelképes. Ha nem hitelképes akkor kezest, vagy másik adóstársat kell felállítania. Csak úgy egyszerűen nem lehet kiszállni belőle. Ráadásul Te vagy az adós.
2008. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, valószínű lesz valamennyi járulékos költsége, szerződésmódosítási díj stb... ezt a fennálló tőketartozás bizonyos százalékában szokták mérni. De ez bankonként eltérő. Érdeklődjél a banknál ahol a hitel van, az lesz a legjobb és ők elmondanak majd pontosan minden alternatívát, és hogy ez mivel jár. Sok sikert.
2008. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!