Mennyi időre hozza ki a postás az új bankártyát,hamár a bank postára adta?M

Figyelt kérdés
Múlt kedden jött sms az OTP banktól, hogy postára adták a bankártyám, de még nem ért ide :( Cim tuti jó, mert már kaptam Tőlük ajánlatot levélben.
2023. máj. 16. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont egy hét múlva dobták be a ládába.
2023. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma volt egy hete, remélem a héten már megjön
2023. máj. 16. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én keddi napon nyitottam a számlát, pénteken jött az sms, hogy postázták a kártyát és hétfőn vagy kedden már a ládában volt.
2023. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyémet el*** valahol :D :(
2023. máj. 17. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy összefogta más levéllel és véletlen bedobta a szomszédba. Én is kaptam már felbontva levelet a szomszédból. "Véletlenül" felbontotta, nem vette észre, hogy nem az ő nevére szól. Haha...
2023. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy szép keddi napon jött az sms, hogy postára van küldve, napra pontosan kedden jött meg sms után 15. napon. Valami prémium kártyát kaptam :D Postaládán nem szerepel a mi címűnk 5szintes társas ház. Postaládák tetejére rakta fel. Előző nap voltam bankban, azt mondták várjak még, rendszer szerint még úton van. Nehezen, de ideért
2023. máj. 26. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!