Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szabad felhasználású hitelt...

Szabad felhasználású hitelt tervezek felvenni, de munkahelyet is szeretnék váltani, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval 1.5 millió forintot szeretnék felvenni maximum, jelenlegi munkahelyemen 4éve dolgozom, garantált bérminimum amit hivatalosan kapok fizetést. Kicsit tele lett a hócipőm és tervezek váltani, lenne is egy hely, de a hitelt úgy nem tudnám felvenni, és nekem nyáron, június környékén kell majd a pénz. Szimplán csak igényeljem meg még mielőtt beadom a felmondásom, vagy bonyolultabb a helyzet?

Tudom, hogy buta kérdés, de sosem foglalkoztam még ilyesmivel, nem volt még szükségem hitelre sem, és az első munkahelyem hagynám ott, szóval ez is újdonság.

Köszi a hasznos válaszokat előre is!


2023. máj. 8. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felveszed a hitel a felmondás előtt.

Ha felmondás után adod be, akkor nem fogod megkapni a hitelt. Ha próbaidő alatt vagy akkor sem.


Ha már folyósították a bank nem tud kötelezni, hogy azon a munkahelyen maradj. :)

2023. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez egyszerűen megoldható problémának tűnik. Csak az idővel kell jól bánnom hogy minden meglegyen időben. Akkor az sem probléma gondolom ha 1-2hónapig csak pihen a pénz a számlámon?
2023. máj. 8. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:

"Akkor az sem probléma gondolom ha 1-2hónapig csak pihen a pénz a számlámon?"


Az biztos nem. Szabadfelhazsnálású hitellel azt csinálsz, amit akarsz.

2023. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megigényled a hitelt, ha kiutalta a bank, akkor felmondasz. A bankot onnantól csak az értekli, hogy rendesen fizesd a törlesztőt.
2023. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!