Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla csomag feltétele...

Bankszámla csomag feltétele az egyösszegű 200.000es munkabér. Ebben a hónapban ket részletben kaptam. Mástól érkezett utalást elfogadják?

Figyelt kérdés
Marciusit munkabért ket részletben kaptam, így nem lesz 200 ezres utalás. Viszont a nav visszatérítés több lesz. Vajon nezik hogy honnan érkező utalás, vagy csak az a lényeg hogy legyen annyi mozgás a számlán?
2023. ápr. 3. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Én nem tudom, de a nagyapámnak havi 90 ezer a nyugdíja, és van bankszámlája.

Nem nézik, honnan jön. Semmi közük hozzá.

2023. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

"feltétele az egyösszegű 200.000es munkabér" vs "ket részletben kaptam"

Tényleg nem látod a választ a kérdésedre?


"Viszont a nav visszatérítés több lesz."

A NAV visszatérítés nem munkabér.


"Vajon nezik hogy honnan érkező utalás, vagy csak az a lényeg hogy legyen annyi mozgás a számlán?"

vs

"Bankszámla csomag feltétele az egyösszegű 200.000es munkabér"

Szerinted ha ide-oda utalgatsz 1000 forintot 200-szor az egyösszegű 200 ezer forintos munkabérnek számít?

2023. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#1: Egyrészt nem ez volt a kérdés, másrészt ez nem igaz.
2023. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 krwkco ***** válasza:

Sokat segítene, ha megírnád, hogy melyik bankban melyik bankszámláról van szó.

Akkor megnézhetnénk a kondíciókban, hogy mik a feltételek pontosan:

- munkabér vagy csak bejövő utalás?

- egy részlet vagy több részlet is megengedett?

- van-e évente néhány alkalom, amikor elfogadják az eltérést?

2023. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 krwkco ***** válasza:
"melyik bankszámla"-alatt a bankszámlatípus kereskedelmi megnevezését értem. Nem a számlaszámodat. :-)
2023. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló nem akartam a szamlaszamomat írni elhiheted 😊 ezekre a kérdésekre leirtam a választ. Egyosszegben kell ekkora munkaber. A kérdésem az volt, hogy vajon ők honnan tudjak hogy én honnan kapok munkabért, bármilyen utalás jó lehet e
2023. ápr. 3. 12:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, hol írtam hogy ide oda akarok utalni 1000ftokat?! A többi írásos meg kb olyan feleséged volt hogy kar volt megeroltetned magad. A kérdés az hogy ők honnan tudják hogy mi munkabér és mi nem? Egyesével ellenőrzik mindenkinek hogy milyen utalásai érkeznek?
2023. ápr. 3. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen mindegy, hogy honnan tudják. Tudják és kész. Nyilván nem így lenne megfogalmazva a feltétel, ha nem tudnák. Egy icipicit próbáld már meg megerőltetni az agyadat.
2023. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De egyébként hogy? ha mondjuk havonta másik munkahelyen dolgoznék? A bank xezer szamlanal mind utánanéz? Te se gondolod komolyan
2023. ápr. 3. 12:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ez valami számlanyitasi bonusz akcio feltetele. Mert amugy nem elvaras a munkabér erkezese, max hitelkeretnel vagy valami specko kedvezmenyes diju szamlanal.
2023. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!