Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fox postnál mi történik akkor...

Fox postnál mi történik akkor hogy a vevőm kifizette már a postát és az árut, de nem erősítem meg a tranzakciót mivel nem tudom,hogyan kell?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy nincs bankkártyám, s nekem csak a MÁK-ba van egy számlaszámom, amit a Foxpost fizetes/tranzakcio oldalon nincs feltűntetve.


A vevőmnnek megadtam a gmail címem s intézte a postaköltséget elvileg és az általam nyújtott árunak az árát is kifizette.

Ha én nem erősítem meg a tranzakciót mivel nem tudom és nem tudok haladni 1ről a 2re, és foggalmam sincs hogyan műkődik.

akkor az az összeg amit kifizetett az visszakerűl hozzá?


Vagy először nekem fel feladnom a foxpost automatába és azután jön az átutalás vagy hogy van ez?

Életembe nem használtam FoxPost-ot



2023. márc. 22. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami alkalmazáson keresztül adtál el valamit? Vagy hol kellene megerősíteni a tranzakciót?

Hogy fizetett a vevőd, ha nem kapott számlaszámot?

2023. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy min a szent f@szom van??? Inkább hívd fel a bankod, majd úgyis elmagyarázzák, ha át akarnak verni, mert amit idehánytál az érthetetlen.
2023. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe, hogy ez a jófogáson népszerű csalás lehet. Csak a "vevő" megszívta, mivel a kérdezőnek nincs bankkártyája.
2023. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valami csalás, a foxpost nem így működik
2023. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs vevő, csaló


[link]


[link]


[link]

2023. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csalás, ne erősítsed meg!


Foxpostnál nincs ilyen lehetősèg hogy a vevő intèzze...

Neked kell elkèrned az ő email címèt, nevèt, telefon számát ès hogy melyik foxpost pontra kèri. Te csak a bankszámla számodat add meg. Elutalja a pènzt neked, utána regisztrálsz a foxpostra ha mèg nincs regisztrációd, előkèszíted neten a csomagját , elmèsz egy hozzád közeli foxpost pontra ès feladod neki a csomagod.Semmilyen tranzakciót ne hagyj jóvá, ilyen nincs ha jóváhagyod akkor az összes pènzedhez hozzáfèrhet a csaló.

2023. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!