Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Negatív khr listán vagyok ha...

Negatív khr listán vagyok ha egy hitel nem lett 10 év alatt kifizetve, csak most vállatam hogy törlesztem?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy ha ki lesz fizetve utana még 1 év lekerülni a listáról.2011 es a hitelkártya tarzozás eddig nem fizettem, de elvállaltam hogy havonta részletben törlesztek.
2023. márc. 22. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha még nincs kifizetve, addig a khr listán vagyok és csak akkor kerülök le ha már kifizettem? Végrehajtónal volt már az ügy így velük egyeztem meg hogy havonta törlesztem.
2023. márc. 22. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Aktív negatív listán vagy ameddig vissza nem fizeted. Ha visszafizeted átkerülsz passzív listára. 1 évre akkor, ha a teljes tartozást kifizeted, 5 évre akkor, ha kapsz valamilyen engedményt.
2023. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha a nevemen lévő házra akarnék hitelt akkor biztos nem kapnám meg?
2023. márc. 23. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!