Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megváltozott a telefonszámo...

Ha megváltozott a telefonszámon, akkor azt a banknak személyesen kell, hogy jelezzem, nem elég telefonon?

Figyelt kérdés

CIB-bankos vagyok és most jelenleg nem tudok bejelentkezni a CIB mobilapplikációba.

Ha bemegyek, akkor ott rögtön kapok majd QR-kódot vagy csak postán küldik ki nekem?


2023. márc. 20. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
*telefonszámom akart lenni :D
2023. márc. 20. 09:28
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudjátok, hogy van egy QR-kód/felhasználónév illetve egy 5 számból áll jelszó, amit minden egyes belépésnél be kell írni, illetve utalásnál.
2023. márc. 20. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerzodest kell hozza modositani, ugyhogy csakis szemelyesen intezheted.
2023. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számlanyitáshoz sem kell személyes jelenlét,kizártnak tartom hogy egy telefonszámcserét ne lehetne legalább telefonon elintézni.
2023. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 nono, azert szamlat nyitni egy dolog, egy meglevo szamlan modositani a kapcsolattarto telefonszamat egy masik.


Amugy az ugyfelszolgalat mit mondott? +36-1-424-2242

2023. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek be a bankba, megtudtam, hogy ezt személyesen kell intézni !
2023. márc. 20. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
E-mail címet is csak személyesen változtatták meg. Kitöltötték a kérelmet hozzá, alá kellett írnom, és az alapján írták át a rendszerben az új e-mail címemet, pedig az nem kell sehova ahhoz, hogy be tudjak lépni a banki felületemre.
2023. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!