Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az amerikai és svájci történés...

Az amerikai és svájci történések miatt nem aggódtok a bankban levő pénz és befektetések miatt egy kicsit?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2023. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Áttoltam mindent bitkojeszba. Egy hét alatt 30%-kot kerestem rajta.
2023. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mivel befektetésben tárolom a pénzem, bankszámlán csak a havi kiadásomnak megfelelő összeget tartom. Bankszámlán már csak a magas infláció miatt se tartanám, mert elmúlt éven legalább 20% veszített értékéből.
2023. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mivel BTC-ben tartom.
2023. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem én ingatlanokat vásároltam ami az értéke mellett azonnali fix jövedelemhez juttat mert kiadtam albérletbe
2023. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Már nagyon rég közhely, hogy nem szabad a bankban pénzt tartani.

Ha még nem találtad ki, mit tegyél vele, akkor már nagyon sürgős, hogy kitaláld.

2023. márc. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, azért nem a nyugaton vagyunk, hogy csak úgy csődbe menjenek a vállalkozások, itt szerencsére sokkal biztosabb az anyagi helyzete az országnak
2023. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bankbetéteket Magyarországon az OBA 100 ezer euróig kártalanítja, így mikor a Sberbank tönkrement(az orosz anya bank miatt seni nem segített neki), az ott elhelyezet betétek is ki lettek fizetve, eddig az összegig.Max a kifüzetésig nem tudták használni pénzüket. Ezáltal egyeltalán nem rossz ott tartani a pénzt, maximum ezen összeg felett érdemes elgondolkodni,de egyes esetekben van, hogy többet is hajlandóak fizetni.
2023. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!