Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez most azt jelenti ugyanúgy...

Ez most azt jelenti ugyanúgy bedőlik a Revolut mint pár éve a Wirecard és aki ott tart pénzt elbukja?

Figyelt kérdés

A Wirecardnál is így kezdődött, hogy a könyvvizsgáló nem hitelesítette a beszámolót...


[link]


2023. márc. 2. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2023. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan ragozás hogy "bedőlik".
2023. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ez még nem jelenti azt, de tényleg aggasztó. Lehet súlyos probléma jele is, de akár csak kis probléma is.


Ami nekem nem hihető az az igazgató védekezése.


Én ettől függetlenül nem mondom, hogy bűncselekményt követnek el vagy hogy csődveszélyben vannak, de pénzt nem tartok ott ahogy eddig sem tettem. Gyors tranzakciókra rendben van.


Nagyon remélem, hogy nem kerül csődbe, viszont ezt előre megmondani nem lehet olyan megállapításokból, hogy "korrekt cég", "jól vált", "sosem volt bajom vele", "nagyon sok jó funkciója van, mindig fejlesztenek", stb...


Ez két teljesen külön dolog és a felhasználók jellemzően ezt érzékelik.

A csődveszély jelei a felhasználók számára nem látszanak, vagyis például a cikkben leírtak lehetnek intő jelek.


De ennyiből még én sem mondom, hogy az lesz, ne értsetek félre!

2023. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Bedőlik mint a magyar oktatási rendszer
2023. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm az egyetlen hasznos választ neked

2023. márc. 2. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Az a 3-as most, csak ki lett törölve jópár hozzászólás, ami arra utazott, hogy hogyan lehet egy olyan szörnyszót kitalálni, hogy "bedőlik".
2023. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#3


Köszönöm az egyetlen hasznos választ neked

2023. márc. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!