Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kétszer vontak le, vagy csak...

Kétszer vontak le, vagy csak adminisztráció?

Figyelt kérdés

Foglaltam a bookingon szállást, és Paypal-el fizettem. Rendesen meg is érkezett a visszaigazolás, egy fő, egy éjjel ahogy szerettem volna.

Észrevettem hogy a számlatörténetben kétszer szerepel ugyanaz az összeg kb. 20 mp különbséggel van feltüntetve, az egyik a booking, másik a paypal által.

Soha nem fizettem még semmit Paypal-al, ezért nem vagyok benne biztos hogy ilyenkor ez csak azt jelenti hogy egyszer a Paypal levette a kártyámról, és utána a bookingnak továbította, vagy pedig tényleg kétszer lett vonva. Sajnos nem tudom mennyi volt pontosan rajta az utalás előtt.

A szállást már kérdeztem de azt mondták, hogy ők nem is vonhatnak le tőlem semmit, csak a booking.



2023. febr. 28. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nezd meg a paypalos vagy ha ppon keresztul a bankkartyaddal fizettel akkor a bankszamlad egyenleget.
2023. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Paypalal fizettem, a bankszámla egyenlegét már megnéztem, csak pont ez a probléma hogy hiába látok ott egy összeget, ha nem tudom pontosan mennyi volt rajta az utalás előtt.
2023. márc. 1. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A bankszamlan egyszer vagy ketszer vontak le ugyanazt az osszeget? Ha egyszer akkor egyszer lett terhelve. Ha ketszer mutatja a historyban akkor ketszer.
2023. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kétszer mutatja, de az egyiknél a paypal vont le a másiknál a booking, ezért merült fel az hogy mi van ha csak azért látom kétszer mert levette a paypal, amit már csak továbbított a bookingnak
2023. márc. 1. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a számlatörténetben kétszer szerepel, különböző időpontban, akkor kétszer vonták le. Mindkettő mellett ott kell legyen a gomb az utalás adataihoz. Kattints rá mindkettőre.
2023. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!