Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy került a bankszámlámra...

Hogy került a bankszámlámra pénz, úgyhogy közben semmi nyoma sincs?

Figyelt kérdés
Különös dolog történt a minap, párszáz forint volt a bank számlámon, majd jött egy értesítés az OTP mobilbank alkalmatasbol hogy kp.bef díj -400valahany forint. Tehát mínusz, beléptem az alkalmazásba, és 3000 Ft volt a számlámon a semmiből, mert amikor legutóbb néztem még 455 Ft volt rajta. De nincs utalás vagy bármi a listában, mert ha valaki utalt volna az látszana, lenne szerintem valami nyoma. Hogy kerülhetett rá pénz úgyhogy nincs semmi nyoma? Így is tudnak utalni?

2023. febr. 25. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Vazze, úgy hogy valaki kp-t fizetett be a számládra...
2023. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor is van nyoma, mint pénztári befizetés.


Mo-on nincs nyom nélküli utalás/befizetési lehetőség a rendszerben.

2023. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hétvége van ezeket a tranzakciókat hétfőn könyvelik le (de az egyenlegedben már látszik és el is lehet költeni), akkor majd meglátod ki miért fizetett a számládra
2023. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem ez az "utalás" csütörtökön érkezett este valamikor.
2023. febr. 25. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy korábban zárolt tételt oldott fel a bank, ami végül nem ment el a számládról. Az nem látszik a kivonaton és a netbankban.
2023. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem volt semmiféle zárolásom, gondolom arról tudnék valamit.
2023. febr. 25. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig #5 írja jól. Pl ha Simple-ben ha parkolást fizetsz, akkor bezárolja az egész napi díjat. Mikor leállítod, akkor feloldja a zárolást, de ált csak másnapra szabadul fel az összeg, külön tranzakció nélkül.
2023. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem fizettem Simple-n semmit, parkolást meg főleg nem, semmi ilyesmit.
2023. febr. 25. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Hitelkártyáknál szokott lenni jóváírás az előző évi költéseid után de annak szerintem nincs befizetési díja.
2023. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lekönyvelik, látni fogod mi az. Addig találgass
2023. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!