Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyával nem...

OTP Junior kártyával nem lehet online kaparós sorsjegyet venni? Kiakartam próbálni, viszont nem engedi sehogy sem.

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy te drága gyermek?
2023. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 leszek:)
2023. febr. 18. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Hol akarsz online kaparos sorsjegyet venni? Szerencsejatek.hu?


Eloszor regelni kell, feltolteni a kartyaval az egyenleged, utána vehetsz kaparost.

2023. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott szeretnék, viszont nem engedi hogy feltöltsek pénzt. Nem hiába nem sikerül venni sorsjegyet.
2023. febr. 20. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán az online vásárlási limited 0


Az OTP biztos nem korlatoz.

2023. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden maxra lett állítva, szóval az sem lehet.
2023. febr. 20. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Vasaroltal mar mashol online kartyaval?

A regisztraciot befejezted, verifikacio meg volt?


Legrosszabb esetben bemesz egy lottozoba, vagy barhol ahol terminal van es ugyfelkartyat kérsz, a befizetesi opcional ott van, csak a szamat kell megadni. Es kartyaval fizetsz.

2023. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vásároltam elég sok helyen már online kártyával, szóval végképp nem értem, hogy miert nem enged feltölteni összeget.. mindegy igazából, mert csak 1x ki szerettem volna próbálni, hogy online nyernék e, de hát elmarad úgy tűnik.

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

2023. febr. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!