Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut számlát akartam...

Revolut számlát akartam nyitni, telefonnal lehet csak használni?

Figyelt kérdés

Revolut számlát akartam nyitni de meglepetéssel tapasztaltam hogy gyakorlatilag csak mobiltelefonnal végezhető minden banki művelet.

A weboldalon akartam regisztrálni email/jelszó módon, de telefonszámot kért és a g playre irányít. Az email címnek is gmail-nek kell lennie?

Mivel gyári mobil szoftverben cseppet sem bízom meg, gmailt sem használok, így a telefonomon is lecseréltem Lineage OS-re, viszont a play ellenőrzi a telefon szoftver - milyen alapon? - és unsupported device, telepíteni is lehetetlen. Pedig kaptam referrer kódot.

Banki ügyeket kizárólag asztali gépen vagy laptopon végeztem eddig, leginkább Linuxon.

Gyakorlatilag annak éri meg a revolut, aki sokszor vált devizák között nagyobb összegeket? És számít neki az alacsonyabb költség?



2023. febr. 13. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint már van online webes felület is, de a regisztrációhoz mindenképpen mobil kell.


Kinek éri meg? Ha nem előfizetős modellben használod, akkor annak, aki maximum havi maximum 350 ezerért vált, sokféle devizával fizet akár kártyáról, akár utalva. Tipikusan utazáshoz, netes vásárláshoz tud jó lenni.


A többi szolgáltatása szerintem annyira nem jó, én legalábbis nem tartanék nagyobb összegű megtakarítást revoluton keresztül részvényekben.



Ha előfizetsz, akkor már eltűnik a korlát a váltásra, ott már komolyabb összegek devizára váltására is jól lehet használni.

2023. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

telefonnal lehet csak használni: Igen.


Az email címnek is gmail-nek kell lennie?: Nem.


Gyakorlatilag annak éri meg a revolut, aki sokszor vált devizák között nagyobb összegeket? És számít neki az alacsonyabb költség? : igen, es vannak mas elonyok is pl szallasok utan dijviaazaterites, biztositas, ingyen utalas Revolutos barataidnak, ingyenes keszpenzfelvetel barhol a vilagon, tőzsdézni is tudsz, stb.

2023. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nahat, tenyleg van webes felulet, ma is tanultam valamit.


[link]


A bejelentkezest mondjuk mobilon kellett jovahagynom.

2023. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek az infót!
2023. márc. 20. 03:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!