Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok az OTP kártyámrol...

Hogy tudok az OTP kártyámrol utalni külföldi bankszámla számra?

Figyelt kérdés
Applikacio van a telefonomon, és egy osztrák étteremben kellett volna fizetnem, de csak utalással lehetett. Ide adta a szamlaszamot, ami AT-vel kezdődött, de azt ugye eleve nem tudtam beírni, mert csak számot fogad el. Kínos helyzet volt. Hogy működik?
2023. febr. 11. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemzetközi átutalás menüpont
2023. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyat sajnos.
2023. febr. 11. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Az alkalmazáson belül "új deviza utalás".
2023. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
étteremben utalással fizetni? ilyet még nem hallottam...
2023. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most már hallottál, mert tegnap így volt.😉

Közben sikerült kinyomozni, hogy nincs ilyen, de vagy egy éve ígérik, hogy lesz…

2023. febr. 12. 08:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elengedtek akkor utólag minek utalni? Megzabáltad amit kellett eljöttél a helyről csibészbe ne utalj semmit csak ne menj vissza a helyre mert lehet megjegyezték a pofádat de az is lehet hogy más lesz a pincérbánat. Azért megadhatnád a helyet hol van ilyen utalásos fizetés megyek én is zabálni bankkártya nélkül
2023. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös


De, van ilyen. A saját alkalmmazásomban néztem meg.

2023. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor más applikaciot használunk
2023. febr. 13. 06:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyanom van, hogy új utalás, de új deviza utalás nincs. Tudok telefonszámra, emailre stb utalni, de devizát nem, eleve csak számok jelennek meg, betűt nem tudok beírni.
2023. febr. 13. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
5. OK, nem azt mondtam, hogy nem hiszem el, hanem hogy ilyet még nem hallottam...de igaz, most már igen. :)
2023. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!