Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb bank? Hol...

Melyik a legjobb bank? Hol van lakossági számlád? Most akarok váltani, mert a Raiffeisenből már elegem van.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem mindegyik ugyanakkora szar, ráadásul a Ráffázol még mindig jobb mondjuk az otphez képest.
2010. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt az OTP-nél, van az Erstenél és a CIB-nél, na meg a KDB banknál. Attól függ, hogy miért nyitod, mi a célod? Ha csak azért, hogy valahova utalják a fizetésed, akkor a KDB-t vagy Erstét ajánlom, ha esetleg hitelt akarnál felvenni, akkor nem tudom. Ha pedig lekötni szeretnél pénzt, megtakarítani, akkor megint másat ajánlok. Szóval mire kell?
2010. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kizárólag arra,hogy a fizetésemet oda utalják.

A Raiffeisen nagyon szemét.

2010. okt. 5. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Erste szorgos számla, vagy KDB. Ha nem Pesten élsz, akkor annyira nem ajánlom a KDB-t, mert nincs olyan sok fiókirodája és automatái sem! De persze azért érdemes még körülnézned, nem ismerek minden bankot, én inkább a többi pénzintézetre "szakosodtam", gondolok itt arra, ha valaki megtakarítani szeretne, abban tudok igazán segíteni!

:)

2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Citi top díjcsomag: minden ungyen van.
2010. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most nyitottam K and H lakossági számlát, de most az Erste-nek van jó akciója, ha két havi béredet oda utalják, akkor jóváírnak neked 15000 Ft-ot.


Az OTP kicsit lehúzós (mindenért pénzt vesz le)

Mi a baj a Raiffeisennel? Én is gondoltam, hogy náluk nyitok számlát, aztán valamiért mégsem.

2010. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!